Demir Çiçekçilik
11
Uğur Mumcu Mah. I Cad. No:9Sultançiftliği,34100
+90 (532) 395 43 69Demir çiçekçilik kendini daima yenileyerek Türk çiçekçilik sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır. Daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden müşterilerinin hizmetine girmiştir. Hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde ''Kaliteye Güven'' başlığı altında yapılandırmaktadır.

Tüm ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup İstanbul/Sultançiftliği'nde kendi atölyemizde usta eller tarafından itina ile hazırlanır ve teslim edilir.
21608Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış06:00 - 22:00
  • Servis Saatleri06:00 - 22:00
  • Servis Yerleri İstanbul
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sultangazi Uğur Mumcu Mah.

İletişim Formu
Demir çiçekçilik kendini daima yenileyerek Türk çiçekçilik sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır. Daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden müşterilerinin hizmetine girmiştir. Hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde ''Kaliteye Güven'' başlığı altında yapılandırmaktadır.Tüm ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup İstanbul/Sultançiftliği'nde kendi atölyemizde usta eller tarafından itina ile hazırlanır ve teslim edilir.
Firmanızı Ekleyin

Sultangaziport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 11 firma yer almaktadır.